Ptt Kargo Karabük Yüzüncüyıl Şubesi

Yüzüncüyıl Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Yüzüncüyıl şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Karabük Yüzüncüyıl kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 370 433 86 68
iconmt2Adres : 100.Yıl Mahallesi 1003 Caddesi Hizmet Binası No:1 Merkez - KARABÜK
Ptt Kargo Yüzüncüyıl şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Yüzüncüyıl şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Yüzüncüyıl şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Yüzüncüyıl şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Karabük Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Karabük Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Yüzüncüyıl şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.