Ptt Kargo Karabük Adliye Sarayı (Merkez) Şubesi

Adliye Sarayı (Merkez) Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Adliye Sarayı (Merkez) şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Karabük Adliye Sarayı (Merkez) kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 370 424 17 21
iconmt2Adres : Ergenekon Mahallesi Mimarsinan Caddesi Karanfil Sokak No:1 KARABÜK
Ptt Kargo Adliye Sarayı (Merkez) şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Adliye Sarayı (Merkez) şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Adliye Sarayı (Merkez) şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Adliye Sarayı (Merkez) şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Karabük Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Karabük Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Adliye Sarayı (Merkez) şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.