Ptt Kargo Karabük Merkez Müdürlüğü (Eskipazar) Şubesi

Merkez Müdürlüğü (Eskipazar) Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Merkez Müdürlüğü (Eskipazar) şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Karabük Merkez Müdürlüğü (Eskipazar) kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 370 818 14 15
iconmt2Adres : İstasyon Mahallesi Atatürk Caddesi No:44/A KARABÜK
Ptt Kargo Merkez Müdürlüğü (Eskipazar) şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Merkez Müdürlüğü (Eskipazar) şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Merkez Müdürlüğü (Eskipazar) şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Merkez Müdürlüğü (Eskipazar) şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Karabük Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Karabük Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Merkez Müdürlüğü (Eskipazar) şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.