Kargo Şubesi - Aras, Yurtiçi, MNG, PTT, Sürat, Ceva ve Tüm Kargo Şubeleri

Hakkımızda

Kargosubesi.com web sitemizi sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve ülkemizin neresinde olursanız olun adresinize en yakın kargo şubesini bulabilmeniz konusunda yardımcı olabilmek için hazırladık. Ülkemizin her köşesine hizmet ulaştıran büyük kargo şirketlerinin şubelerine ait iletişim bilgilerinin güncel durumlarını sitemizde bulabilirsiniz. Ülkemizde 1980 li yıllardan sonra hizmet vermeye başlayan tüm kargo şirketlerinin ülkemizin her yerindeki şubelerine ait iletişim bilgileri sitemizde yer almakta ve veri tabanımızda sürekli olarak güncellemekteyiz.

Şube Arama

Ülkemizde hizmet veren tüm kargo şirketlerinin size en yakın olan şubesini bulabilmeniz için sitemize erişim yapmanız yeterlidir. Sitemiz üzerinde yer alan şehir seçiniz arama bölümünde bulunduğunuz ili ya da arama yapmak istediğiniz ili seçerek kargo şubesi bu butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Seçmiş olduğunuz ilde bulunan tüm ilçeler ve kargo firmalarına ait şubelerin listesi ekranınıza getirilecektir. Bulunduğunuz ilçeye ve adrese göre kargo firması ve şubesi seçimi yaparak, kargo firması ile iletişime geçebilirsiniz. Bu işlemlerimiz sizlere zaman kazandıracak ve kargo şubelerine hızlı erişim sağlayacaktır.

Bilgilerin Güvenirliliği

Sitemiz güçlü ve deneyimli bir ekip tarafından yönetilmektedir. Kargosubesi.com sitemizin veri tabanında yer alan tüm kargo şirketlerinin telefon ve adres bilgileri düzenli olarak güncellenmektedir. Yönetim ekibimiz sürekli olarak kargo şirketlerinin genel merkezleri ile iletişim halindedir ve şubelerin değişen adres, telefon numarası gibi bilgileri anında sisteme işlenmektedir. Bu sayede sizler doğru bilgileri her zaman en kısa yoldan erişmiş olursunuz. Sitemizde hatalı bilgilerin bulunması tamamen kargo şirketlerine aittir. Çünkü değişen bilgilerini güncel olarak bildirmediklerinde sitemizde yer alan bilgileri yanlış olacaktır. Doğru bilgileri ulaşmak için kargo şirketinin resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kolay Erişim

Sitemizi sade bir tasarım ile oluşturduktan sonra tüm kargo şirketlerinin bilgilerine yer vermeye başladık. Sizlerin yaptığı arama işlemlerinin yoğunluğuna göre en çok arananlar olarak ana sayfamızda liste oluşturmaktayız. Sizin aradığınız kargo şubesi burada gösterilen adreslerden birisi ise sizlerde bu bilgilere kolaylıkla ulaşmış olursunuz. Ayrıca sitemiz üzerinden tüm kargo şirketlerinin kargo takip sistemlerine erişim yapabilir ve kargolarınızın sorgulamasını yapabilirsiniz. Faydalı linkler bölümünde tüm şirketlere ait takip erişim linkleri ile bağlantılar bulunmaktadır.

İletişim

Web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim bölümümüzde yer alan iletişim formunu doldurarak bizlere mesajlarınızı iletebilirsiniz. Tarafımıza ulaşan tüm gönderiler aynı gün içerisinde cevaplanmaktadır. Ülkemiz taşımacılık ve kargo sektöründe hizmet veren firmalara ve bu firmaların şubelerine kısa yoldan erişebilmeniz için en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Misyonumuz kaliteli ve doğru bilgilerle sizlere yardımcı olabilmektedir. Doğru bilgi, doğru hizmet anlayışı ile veri tabanımızda yer alan bilgilerin güncellenmesine özel gösteriyor ve aradığınız bilgilerin doğru olmasına özen gösteriyoruz. Türkiyenin neresinde olursanız olun, en yakın kargo şubesini bulabilir ve iletişime geçerek istediğiniz hizmeti alabilirsiniz.