Ptt Kargo Karabük Soğuksu Şubesi

Soğuksu Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Soğuksu şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Karabük Soğuksu kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 370 412 36 49
iconmt2Adres : Soguksu Mahallesi Oguzlar Caddesi Sönmez Sokak No:3 KARABÜK
Ptt Kargo Soğuksu şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Soğuksu şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Soğuksu şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Soğuksu şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Karabük Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Karabük Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Soğuksu şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.