Ptt Kargo Karabük Şubesi

Karabük Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Karabük şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Karabük kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 370 424 14 15
iconmt2Adres : Ergenekon Mahallesi Ömer Lütfü Özaytaç Caddesi Karanfil Sokak No:1 KARABÜK
Ptt Kargo Karabük şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Karabük şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Karabük şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Karabük şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Karabük Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Karabük Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Karabük şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.