Ptt Kargo Karabük Yeşil Mahalle Şubesi

Yeşil Mahalle Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Yeşil Mahalle şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Karabük Yeşil Mahalle kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 370 415 06 99
iconmt2Adres : Yeşil Mahallesi Taşkent Caddesi No:84/A KARABÜK
Ptt Kargo Yeşil Mahalle şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Yeşil Mahalle şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Yeşil Mahalle şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Yeşil Mahalle şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Karabük Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Karabük Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Yeşil Mahalle şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.