Kargo Şubesi - Aras, Yurtiçi, MNG, PTT, Sürat, Ceva ve Tüm Kargo Şubeleri

Kullanım Şartları

Web sitemiz üzerinden ülkemizin en kapsamlı tüm kargo şirketleri bilgilerine ulaşabilirsiniz. Sitemizdeki arama bölümlerinden şehir ve kargo şirketi araması yapabilirsiniz. Sizleri sunduğumuz tüm hizmetlerimizi yasal olarak sunuyoruz ve kargo şirketlerinin bize vermiş olduğu bilgilerden oluşturuyoruz. Hizmet amacımız adresinize en yakın olan kargo şirketini anında bulabilmeniz ve bu kargo şubesinin iletişim bilgilerini öğrenerek, firma ile iletişimi kurabilmenizdir. Geniş bir ağa sahip olan veritabanımızda bulunan tüm kargo şirketleri bilgilerini sürekli olarak güncelliyoruz.

Giriş

Kargosubesi.com web sitesi olarak dünyanın her yerinden ulaşılabilir durumdayız ve müşterilerimize bu hizmetlerimizi ücretsiz olarak sunuyoruz. Web sitemizde sizlere sunduğumuz tüm bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup her hangi bir maddi menfaat beklenmemektedir. Sitemizde yer alan kargo şirketleri iletişim bilgilerinin doğruluğundan site yönetimimiz sorumludur. Bilgilerin doğruluğu için kargo şirketlerinden tüm iletişim bilgileri belirli aralıklarla alınarak veri tabanı üzerinde güncellenmektedir. Kargo şirketlerine ait tüm bilgilerin eksiksiz, tam ve doğru olduğunu garanti edememekteyiz. Kargo şirketlerinin sürekli adres değiştirmesi ve bize yeni bilgilerini iletmemelerinden sitemiz sorumlu değildir.

Telif Hakkı

Sitemizin tüm içerikleri korunmaktadır. Sitemizin kullanım şartları yönetim tarafından belirlenen kurallara göre yönetilmektedir. Sitemizde yayınlanan tüm bilgiler, site yönetimimiz yazılı talebi üzerine güncellenmekte ve güncelleme öncesinde bilgilerin doğruluğu teyit edilmektedir. Ülkemizin farklı noktalarında insanlara taşımacılık hizmeti veren kargo şirketlerine insanlar kısa yoldan ulaşabilmek için iletişim bilgilerini doğru vermek zorundadırlar. Sitemizde bulunan bilgilerin doğruluğundan karşılıklı olarak kargo şirketleri ve sitemiz sorumludur.

Yasal Durumlar

Web sitemizde bulunan kargo şirketleri bilgilerinin değişmesi ve bu bilgilerin sitemize bildirilmesi tamamen kargo şirketleri sorumluluğundadır. Sitemizde yer alan kargo şirketleri iletişim bilgilerinin yanlış olması ya da değişmesi durumunda müşteriler sitemizden her hangi bir yasal talepte bulunamazlar. Hizmetlerimizi güvene dayalı olarak vermekteyiz. Sitemiz bilgilerin sürekli güncellendiğini ve en son güncelleme tarihini müşterilere sunmakla yükümlüdür. Sitemizde verilen tüm hizmetlerin ve paylaşımların zararlı yazılım içermediğini, erişim durumunda müşterinin zararlı yazılımlardan etkilenmeyeceği web sitemiz tarafından taahhüt edilmektedir. Web sitemiz zararlı yazılımlara karşı her türlü önlemleri almıştır.