Taha Kargo İstanbul Topkapı Şubesi

Topkapı Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Taha Kargo Topkapı şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan İstanbul Topkapı kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 212 577 62 62
iconmt2Adres : Davutpaşa Cad. Tifdruk Fabrikası No:105 (Ülker Fabrikası Karşısı) Topkapı Zeytinburnu / İstanbul
Taha Kargo Topkapı şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Taha Kargo Topkapı şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Taha Kargo Topkapı şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Taha Kargo Topkapı şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Taha Kargo İstanbul Kargo Şubeleri

Taha Kargo İstanbul Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Topkapı şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.