Taha Kargo İstanbul Davutpaşa Şubesi

Davutpaşa Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Taha Kargo Davutpaşa şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan İstanbul Davutpaşa kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : Çiftehavuzlar Mahallesi Yıldız Caddesi No: 113/ 17 (Davutpaşa Metro İstasyonu Yanı ) Davutpaşa / İstanbul
iconmt2Adres : 0 212 577 62 62
Taha Kargo Davutpaşa şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Taha Kargo Davutpaşa şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Taha Kargo Davutpaşa şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Taha Kargo Davutpaşa şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Taha Kargo İstanbul Kargo Şubeleri

Taha Kargo İstanbul Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Davutpaşa şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.