Taha Kargo İstanbul Osmanbey Şubesi

Osmanbey Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Taha Kargo Osmanbey şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan İstanbul Osmanbey kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 212 233 82 42
iconmt2Adres : Meşrutiyet Mah. Şair Nigar Sok. Gök Apartmanı No : 89 /6 Osmanbey - Şişli / İstanbul
Taha Kargo Osmanbey şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Taha Kargo Osmanbey şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Taha Kargo Osmanbey şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Taha Kargo Osmanbey şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Taha Kargo İstanbul Kargo Şubeleri

Taha Kargo İstanbul Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Osmanbey şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.