Taha Kargo İstanbul Merter Şubesi

Merter Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Taha Kargo Merter şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan İstanbul Merter kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 212 458 59 59
iconmt2Adres : A. Nafiz Gürman mah. Ahmet Kutsi Tecer cad. No: 58 D: 14 Kat: 1 ( Veysel Karani Camii Karşısı ) Merter ? Güngören / İSTANBUL
Taha Kargo Merter şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Taha Kargo Merter şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Taha Kargo Merter şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Taha Kargo Merter şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Taha Kargo İstanbul Kargo Şubeleri

Taha Kargo İstanbul Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Merter şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.