Taha Kargo İstanbul Dünya Tic Merk. Şubesi

Dünya Tic Merk. Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Taha Kargo Dünya Tic Merk. şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan İstanbul Dünya Tic Merk. kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 212 465 28 14
iconmt2Adres : İstanbul Dünya Ticaret Merkezi (IDTM) EGS BUSINNES PARK Blokları B-1 Blok Giriş Kat Yeşilköy /İstanbul
Taha Kargo Dünya Tic Merk. şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Taha Kargo Dünya Tic Merk. şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Taha Kargo Dünya Tic Merk. şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Taha Kargo Dünya Tic Merk. şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Taha Kargo İstanbul Kargo Şubeleri

Taha Kargo İstanbul Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Dünya Tic Merk. şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.