Ptt Kargo Osmaniye Sanayi Sitesi (Merkez) Şubesi

Sanayi Sitesi (Merkez) Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Sanayi Sitesi (Merkez) şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Osmaniye Sanayi Sitesi (Merkez) kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 328 826 02 90
iconmt2Adres : Fatih Mahallesi Osmaniye Caddesi No:1 Merkez - OSMANİYE
Ptt Kargo Sanayi Sitesi (Merkez) şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Sanayi Sitesi (Merkez) şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Sanayi Sitesi (Merkez) şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Sanayi Sitesi (Merkez) şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Osmaniye Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Osmaniye Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Sanayi Sitesi (Merkez) şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.