Ptt Kargo Osmaniye Cebeli Bereket Şubesi

Cebeli Bereket Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Cebeli Bereket şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Osmaniye Cebeli Bereket kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 328 813 83 63
iconmt2Adres : Raufbey Mahallesi Adnan Menderes Caddesi No:24 Merkez - OSMANİYE
Ptt Kargo Cebeli Bereket şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Cebeli Bereket şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Cebeli Bereket şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Cebeli Bereket şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Osmaniye Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Osmaniye Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Cebeli Bereket şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.