Ptt Kargo Osmaniye Çarşı (Düziçi) Şubesi

Çarşı (Düziçi) Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Çarşı (Düziçi) şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Osmaniye Çarşı (Düziçi) kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 328 876 39 27
iconmt2Adres : Uzun Banı Mahallesi Refik Cesur Caddesi No:289 OSMANİYE
Ptt Kargo Çarşı (Düziçi) şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Çarşı (Düziçi) şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Çarşı (Düziçi) şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Çarşı (Düziçi) şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Osmaniye Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Osmaniye Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Çarşı (Düziçi) şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.