Ptt Kargo Osmaniye Organize Sanayi (Toprakkale) Şubesi

Organize Sanayi (Toprakkale) Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Organize Sanayi (Toprakkale) şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Osmaniye Organize Sanayi (Toprakkale) kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 328 826 81 57
iconmt2Adres : Fatih Mahallesi Osmaniye Sokak No:1/1 Tüysüz - OSMANİYE
Ptt Kargo Organize Sanayi (Toprakkale) şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Organize Sanayi (Toprakkale) şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Organize Sanayi (Toprakkale) şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Organize Sanayi (Toprakkale) şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Osmaniye Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Osmaniye Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Organize Sanayi (Toprakkale) şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.