Ptt Kargo Osmaniye Güneysu Şubesi

Güneysu Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Güneysu şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Osmaniye Güneysu kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 328 825 64 23
iconmt2Adres : Cumhuriyet Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi No:119 Merkez - OSMANİYE
Ptt Kargo Güneysu şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Güneysu şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Güneysu şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Güneysu şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Osmaniye Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Osmaniye Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Güneysu şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.