Ptt Kargo Osmaniye Atalan Şubesi

Atalan Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Atalan şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Osmaniye Atalan kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 328 885 80 92
iconmt2Adres : Çukuroba Mahallesi Ahmet Donbaloglu Caddesi Yılmaz Sokak No:123 Atalan - OSMANİYE
Ptt Kargo Atalan şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Atalan şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Atalan şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Atalan şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Osmaniye Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Osmaniye Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Atalan şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.