Ptt Kargo Denizli Zeytinköy Şubesi

Zeytinköy Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Zeytinköy şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Denizli Zeytinköy kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 258 266 50 34
iconmt2Adres : Zeytinköy Mh. 5074. Sk. No:1 Pamukkale/Denizli
Ptt Kargo Zeytinköy şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Zeytinköy şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Zeytinköy şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Zeytinköy şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Denizli Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Denizli Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Zeytinköy şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.