Ptt Kargo Denizli Deliktaş Şubesi

Deliktaş Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Deliktaş şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Denizli Deliktaş kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 258 276 51 21
iconmt2Adres : Deliktaş Mh. 2018/2. Sk. No 10 Pamukkale/Denizli
Ptt Kargo Deliktaş şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Deliktaş şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Deliktaş şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Deliktaş şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Denizli Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Denizli Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Deliktaş şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.