Ptt Kargo Denizli Posta İşleme ve Dağıtım Müd. Şubesi

Posta İşleme ve Dağıtım Müd. Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Posta İşleme ve Dağıtım Müd. şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Denizli Posta İşleme ve Dağıtım Müd. kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 258 241 22 55
iconmt2Adres : Yenişehir Mh. Ziya Tıkıroğlu Cd. 28. Sk. No:2 MERKEZEFENDİ DENİZLİ
Ptt Kargo Posta İşleme ve Dağıtım Müd. şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Posta İşleme ve Dağıtım Müd. şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Posta İşleme ve Dağıtım Müd. şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Posta İşleme ve Dağıtım Müd. şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Denizli Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Denizli Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Posta İşleme ve Dağıtım Müd. şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.