Ptt Kargo Denizli Merkezefendi Şubesi

Merkezefendi Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Merkezefendi şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Denizli Merkezefendi kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 258 361 16 39
iconmt2Adres : Adalet Mahallesi Mevlana Caddesi 29 Ekim Bulvarı Eko Plaza Altı No:2 Merkezefendi - DENİZLİ
Ptt Kargo Merkezefendi şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Merkezefendi şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Merkezefendi şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Merkezefendi şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Denizli Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Denizli Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Merkezefendi şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.