Ptt Kargo Denizli Yenişehir Şubesi

Yenişehir Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Yenişehir şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Denizli Yenişehir kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 258 373 07 92
iconmt2Adres : Yenişehir Mah. Şehit Öğr. Yusuf Batur Cd. No:1 Merkezefendi Denizli
Ptt Kargo Yenişehir şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Yenişehir şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Yenişehir şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Yenişehir şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Denizli Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Denizli Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Yenişehir şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.