Ptt Kargo Bursa Bursaray Osmangazi Şubesi

Bursaray Osmangazi Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Bursaray Osmangazi şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Bursa Bursaray Osmangazi kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 224 253 14 84
telefon0 224 253 14 84
iconmt2Adres : Hacı İlyas Mh. Kıbrıs Şehitleri Cd. No:6 Bursaray İstasyonu Osmangazi / BURSA
haritaHacı İlyas Mh. Kıbrıs Şehitleri Cd. No:6 Bursaray İstasyonu Osmangazi / BURSA


Ptt Kargo Bursaray Osmangazi şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Bursaray Osmangazi şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Bursaray Osmangazi şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Bursaray Osmangazi şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Bursa Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Bursa Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Bursaray Osmangazi şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.