Ptt Kargo Bursa Yıldırım Şubesi

Yıldırım Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Yıldırım şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Bursa Yıldırım kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 224 341 25 71
iconmt2Adres : Yigitler Mahallesi Oto Sanayi Sitesi İş Merkezi E-3 Sokak No:11/7 Yıldırım - BURSA
Ptt Kargo Yıldırım şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Yıldırım şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Yıldırım şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Yıldırım şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Bursa Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Bursa Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Yıldırım şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.