Ptt Kargo Bursa Ptt Kargo İşleme Merkezi Şubesi

Ptt Kargo İşleme Merkezi Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Ptt Kargo İşleme Merkezi şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Bursa Ptt Kargo İşleme Merkezi kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 224 317 00 70
telefon0 224 317 00 70
iconmt2Adres : Beşevler Mahallesi Yıldırım Caddesi No:333 Beşevler Nilüfer - BURSA
haritaBeşevler Mahallesi Yıldırım Caddesi No:333 Beşevler Nilüfer - BURSA


Ptt Kargo Ptt Kargo İşleme Merkezi şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Ptt Kargo İşleme Merkezi şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Ptt Kargo İşleme Merkezi şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Ptt Kargo İşleme Merkezi şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Bursa Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Bursa Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Ptt Kargo İşleme Merkezi şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.