Ptt Kargo Bursa Gençosman Şubesi

Gençosman Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Gençosman şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Bursa Gençosman kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 224 253 14 96
iconmt2Adres : Bahar Mahallesi Ulubatlı Hasan Bulvarı No:61/B Osmangazi - BURSA
Ptt Kargo Gençosman şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Gençosman şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Gençosman şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Gençosman şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Bursa Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Bursa Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Gençosman şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.