Ptt Kargo Bursa Beşevler Şubesi

Beşevler Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Beşevler şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Bursa Beşevler kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 224 441 78 45
iconmt2Adres : Beşevler Mahallesi Beşevler Caddesi No:246 Nilüfer - BURSA
Ptt Kargo Beşevler şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Beşevler şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Beşevler şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Beşevler şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Bursa Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Bursa Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Beşevler şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.