Ptt Kargo Yozgat Yukarı Yahyasaray Şubesi

Yukarı Yahyasaray Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Yukarı Yahyasaray şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Yozgat Yukarı Yahyasaray kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 554 339 39 66
telefon0 554 339 39 66
iconmt2Adres : Yahyasaray Kasabası Belediye Binası Yahyasaray Çayıralan - YOZGAT
haritaYahyasaray Kasabası Belediye Binası Yahyasaray Çayıralan - YOZGAT


Ptt Kargo Yukarı Yahyasaray şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Yukarı Yahyasaray şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Yukarı Yahyasaray şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Yukarı Yahyasaray şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Yozgat Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Yozgat Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Yukarı Yahyasaray şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.