Ptt Kargo Yozgat Kent Park Şubesi

Kent Park Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Kent Park şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Yozgat Kent Park kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 354 212 52 67
iconmt2Adres : Karatepe Mahallesi İmam hatip Caddesi Akasya Evleri A - Blok No:10 YOZGAT
Ptt Kargo Kent Park şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Kent Park şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Kent Park şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Kent Park şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Yozgat Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Yozgat Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Kent Park şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.