Ptt Kargo Yozgat Aydıncık Şubesi

Aydıncık Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Aydıncık şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Yozgat Aydıncık kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 354 487 12 55
iconmt2Adres : Yeni Mahallesi Çekerek Caddesi Konut Sokak No:6 YOZGAT
Ptt Kargo Aydıncık şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Aydıncık şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Aydıncık şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Aydıncık şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Yozgat Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Yozgat Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Aydıncık şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.