Ptt Kargo Yozgat Bozok Üniversitesi Şubesi

Bozok Üniversitesi Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Bozok Üniversitesi şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Yozgat Bozok Üniversitesi kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 354 242 10 81
iconmt2Adres : Şeyh Osman Mahallesi Atatürk Caddesi Bozok Sokak No:1/2 YOZGAT
Ptt Kargo Bozok Üniversitesi şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Bozok Üniversitesi şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Bozok Üniversitesi şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Bozok Üniversitesi şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Yozgat Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Yozgat Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Bozok Üniversitesi şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.