Ptt Kargo Yozgat Yamaçlı Şubesi

Yamaçlı Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Yamaçlı şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Yozgat Yamaçlı kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 354 663 47 43
iconmt2Adres : Belediye İçi Boğazlıyan - YOZGAT
Ptt Kargo Yamaçlı şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Yamaçlı şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Yamaçlı şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Yamaçlı şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Yozgat Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Yozgat Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Yamaçlı şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.