Ptt Kargo Samsun Vezirköprü Şubesi

Vezirköprü Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Vezirköprü şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Samsun Vezirköprü kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 362 647 11 22
iconmt2Adres : Fazıl Ahmet Paşa Mahallesi Cumhuriyet Meydanı Caddesi 105 Sokak No:3 SAMSUN
Ptt Kargo Vezirköprü şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Vezirköprü şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Vezirköprü şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Vezirköprü şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Samsun Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Samsun Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Vezirköprü şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.