Ptt Kargo Samsun İlkadım Şubesi

İlkadım Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo İlkadım şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Samsun İlkadım kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 362 432 00 48
iconmt2Adres : Saitbey Mahallesi 100.yıl Bulvarı No:101/A İlkadım - SAMSUN
Ptt Kargo İlkadım şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo İlkadım şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo İlkadım şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo İlkadım şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Samsun Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Samsun Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan İlkadım şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.