Ptt Kargo Samsun Kutlukent Şubesi

Kutlukent Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Kutlukent şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Samsun Kutlukent kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 362 266 85 20
iconmt2Adres : Kutlukent 19 Mayıs Mahallesi Uzunlar Caddesi No:13/B SAMSUN
Ptt Kargo Kutlukent şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Kutlukent şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Kutlukent şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Kutlukent şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Samsun Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Samsun Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Kutlukent şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.