Ptt Kargo Samsun Tekkeköy Şubesi

Tekkeköy Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Tekkeköy şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Samsun Tekkeköy kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 362 256 00 74
iconmt2Adres : 19 Mayıs Mahallesi Ptt Sokak No:22/A Tekkeköy - SAMSUN
Ptt Kargo Tekkeköy şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Tekkeköy şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Tekkeköy şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Tekkeköy şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Samsun Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Samsun Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Tekkeköy şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.