Ptt Kargo Ordu Mesudiye Şubesi

Mesudiye Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Mesudiye şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Ordu Mesudiye kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 452 761 21 22
iconmt2Adres : Merkez Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Gündüz Özdemir Sokak No:14/A ORDU
Ptt Kargo Mesudiye şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Mesudiye şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Mesudiye şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Mesudiye şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Ordu Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Ordu Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Mesudiye şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.