Ptt Kargo Ordu Civil Kargo Şube Şefliği Şubesi

Civil Kargo Şube Şefliği Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Civil Kargo Şube Şefliği şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Ordu Civil Kargo Şube Şefliği kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 452 234 27 27
iconmt2Adres : Bahçelievler Mahallesi Atatürk Caddesi 292 Sokak No:1/12 ORDU
Ptt Kargo Civil Kargo Şube Şefliği şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Civil Kargo Şube Şefliği şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Civil Kargo Şube Şefliği şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Civil Kargo Şube Şefliği şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Ordu Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Ordu Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Civil Kargo Şube Şefliği şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.