Ptt Kargo Ordu Aybastı Şubesi

Aybastı Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Aybastı şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Ordu Aybastı kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 452 714 14 43
iconmt2Adres : Esenli Mahallesi Atatürk Caddesi No:3 Aybastı - ORDU
Ptt Kargo Aybastı şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Aybastı şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Aybastı şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Aybastı şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Ordu Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Ordu Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Aybastı şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.