Ptt Kargo Ordu Kabataş Şubesi

Kabataş Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Kabataş şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Ordu Kabataş kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 452 694 44 20
iconmt2Adres : Merkez Mahallesi Fatsa Caddesi No:1 ORDU
Ptt Kargo Kabataş şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Kabataş şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Kabataş şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Kabataş şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Ordu Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Ordu Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Kabataş şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.