Ptt Kargo Malatya Yeşilyurt Şubesi

Yeşilyurt Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Yeşilyurt şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Malatya Yeşilyurt kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0422 481 30 01
iconmt2Adres : Mullakasım Mahallesi Malatya Caddesi 5. Sokak No:36/1 MALATYA
Ptt Kargo Yeşilyurt şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Yeşilyurt şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Yeşilyurt şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Yeşilyurt şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Malatya Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Malatya Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Yeşilyurt şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.