Ptt Kargo Malatya 2. Ord. Şoför Okulu Şubesi

2. Ord. Şoför Okulu Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo 2. Ord. Şoför Okulu şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Malatya 2. Ord. Şoför Okulu kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 422 238 09 03
iconmt2Adres : Turgut Özal Mahallesi Karagöz Caddesi No:1 Merkez - MALATYA
Ptt Kargo 2. Ord. Şoför Okulu şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo 2. Ord. Şoför Okulu şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo 2. Ord. Şoför Okulu şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo 2. Ord. Şoför Okulu şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Malatya Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Malatya Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan 2. Ord. Şoför Okulu şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.