Ptt Kargo Malatya Yakınca Şubesi

Yakınca Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Yakınca şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Malatya Yakınca kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 422 481 47 67
iconmt2Adres : Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Mehmet Tahir Akgün Caddesi No:51/1 Yakınca - MALATYA
Ptt Kargo Yakınca şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Yakınca şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Yakınca şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Yakınca şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Malatya Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Malatya Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Yakınca şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.