Ptt Kargo Malatya 2. Ordu Çakmak Kışlası Şubesi

2. Ordu Çakmak Kışlası Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo 2. Ordu Çakmak Kışlası şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Malatya 2. Ordu Çakmak Kışlası kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 422 336 71 25
iconmt2Adres : Dilek Mahallesi Çarşı Caddesi Cami Sokak No:1/1 Dilek - MALATYA
Ptt Kargo 2. Ordu Çakmak Kışlası şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo 2. Ordu Çakmak Kışlası şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo 2. Ordu Çakmak Kışlası şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo 2. Ordu Çakmak Kışlası şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Malatya Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Malatya Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan 2. Ordu Çakmak Kışlası şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.