Ptt Kargo Malatya Tepehan Şubesi

Tepehan Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Tepehan şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Malatya Tepehan kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 422 567 47 52
iconmt2Adres : Sinan Mahallesi Hükümet Sokak No:4 Tepehan - MALATYA
Ptt Kargo Tepehan şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Tepehan şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Tepehan şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Tepehan şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Malatya Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Malatya Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Tepehan şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.