Ptt Kargo Konya Şefik Can Şubesi

Şefik Can Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Şefik Can şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Konya Şefik Can kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 332 247 47 13
iconmt2Adres : Şefik Can Şubesi Alaaddin - KONYA
Ptt Kargo Şefik Can şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Şefik Can şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Şefik Can şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Şefik Can şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Konya Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Konya Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Şefik Can şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.