Ptt Kargo Konya Selçuklu Dağıtım ve Toplama Şubesi

Selçuklu Dağıtım ve Toplama Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Selçuklu Dağıtım ve Toplama şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Konya Selçuklu Dağıtım ve Toplama kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 332 248 18 00
iconmt2Adres : Dumlupınar Mahallesi Lale Caddesi Tabiyet Sokak No:3/A KONYA
Ptt Kargo Selçuklu Dağıtım ve Toplama şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Selçuklu Dağıtım ve Toplama şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Selçuklu Dağıtım ve Toplama şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Selçuklu Dağıtım ve Toplama şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Konya Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Konya Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Selçuklu Dağıtım ve Toplama şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.