Ptt Kargo Konya Karatay Dağıtım ve Toplama Şubesi

Karatay Dağıtım ve Toplama Kargo Şubesi Telefon Numarası ve Adres Bilgileri

icon Ptt Kargo Karatay Dağıtım ve Toplama şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan Konya Karatay Dağıtım ve Toplama kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.arrow
iconmtTelefon : 0 332 342 38 88
iconmt2Adres : Fevziçakmak Mahallesi Adana Çevre Yolu Caddesi No:42 KONYA
Ptt Kargo Karatay Dağıtım ve Toplama şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Karatay Dağıtım ve Toplama şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.
iconmt Ptt Kargo Karatay Dağıtım ve Toplama şubesi çalışma saatleri hafta içi 08:30 ile aksam 18:00 arasındadır.Peki Ptt Kargo Karatay Dağıtım ve Toplama şubesi cumartesi günleri kaca kadar açık.Bu sube için mesai saatleri cumartesi günleri 08:30 ile 14:00 arasındadır.

Diğer Ptt Kargo Konya Kargo Şubeleri

Ptt Kargo Konya Kargo Şubeleriarrow

Not : Türkiyedeki tüm kurye ve kargo şubelerinin telefon no ve adres bilgilerinin bulunduğu sitemizde sunulan Karatay Dağıtım ve Toplama şubesi ile ilgili iletişim bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Böyle bir durumda iletişim formunu kullanarak bize ulaşırsanız en kısa sürede düzeltme yapılacaktır.